
Тренди в дизайні інтер‘єрів кімнат в 2021 році
Тренди в дизайні інтер’єрів кімнат у 2021 році Цінителі практичності та справжні естети напевно підійдуть до ремонту кожної кімнати своєї квартири з особливою увагою. Дизайнери
Ремонт в квартирі вимагає особливого підходу і ретельності при виконанні кожного завдання, адже вкладаючи гроші завжди хочеться отримати максимальну користь, щоб і комфортно, і практично, і красиво, і затишно. Розглянемо покроково, як діяти, якщо ви вирішили зробити ремонт самостійно.
Перше, що потрібно зробити, це скласти перелік функціонально важливих зон і розподілити, в якому приміщенні які завдання буде виконувати кожен член сім’ї. Наприклад, обміркуйте, де зручніше за все розташувати робоче місце, якщо окремої кімнати під офіс немає. Врахуйте потреби всіх членів сім’ї, щоб виконуючи прямі функції в робочій зоні, ви нікого не обмежували регулярним шумом, включеним світлом, вимогами забезпечувати тишу і т.п. Це дуже важливий пункт для маленьких квартир і великих сімей.
У цьому допоможе зонування, за допомогою чого можливо поєднання різних функціональних зон в одній кімнаті. Часто поєднують вітальню з обідньою зоною і навіть з усією кухнею. Барна стійка може служити перегородкою між кухнею та вітальнею. Спальню можна з’єднати з робочою або навчальної зоною і навіть з домашнім спортзалом.
Знайти ідеї дизайну можна в Інтернеті, в журналах і каталогах. Тут не відмовляйте собі в індивідуальних перевагах щодо стилю дизайну, колірної гами, ідей створення функціональних зон. Важливо обговорити всі ідеї з кожним членом сім’ї до початку ремонтних робіт.
Питання планування вимагає ретельного підходу і точного виміру прорізів, стін і підлоги, а також майбутніх предметів меблів, освітлювальних приладів і техніки. Будьте готові до тому, що після оздоблювальних робіт доведеться повторити зняття вимірів для більш точної розробки плану умеблювання, особливо, якщо меблі будуть робитись під замовлення.
Якщо у вашій квартирі намічається перепланування, то обов’язково врахуйте, щоб це не порушувало архітектурні норми будівлі. Так само як збереження цілісності несучих стін і інших конструкцій, а також правильна технічна прокладка комунікацій та електромереж.
Якщо ви володієте навичками роботи в таких програмах, як Sweat Home і подібних 3D-редакторах, постарайтеся знайти час, щоб створити 3D-моделі майбутніх приміщень. Це допоможе максимально точно підібрати кольорові гами, розпланувати розміщення меблів і техніки, вибрати найбільш підходящі оздоблювальні матеріали та текстиль.
Коли все готово, подумайте про те, хто буде виконувати необхідні види робіт, якщо ви не маєте наміру робити це в поодинці. Наші майстри завжди готові взятися за роботу! Ми укладемо з вами договір, визначимо терміни виконання робіт, виберемо зручні способи розрахунку, вивеземо будівельне сміття і, звичайно, запропонуємо ознайомитися з нашим портфелем вже виконаних ремонтів.
Визначившись з тим, як буде виглядати ваша квартира після ремонту, важливо підібрати такі матеріали, які не розчарують вас в перші роки або навіть місяці експлуатації. Не намагайтеся заощадити на матеріалах! Якщо бюджет обмежений, то максимальна економія допустима тільки при замовленні текстилю та декору. Тотальна економія на меблях і техніці також може змусити пошкодувати про вибір, проте завжди можна підібрати не найдорожчі предмети меблів і техніки. Дуже важливо, щоб якість підлогового покриття, вхідних дверей, вікон, сантехніки та комунікацій було найвищим. На цьому економити точно не варто.
Ці роботи слід провести в першу чергу. Разом з цим замініть опалювальну систему і поміняйте водопровідні та каналізаційні труби.
Ретельно продумайте, де будуть розташовані розетки, вимикачі і точки виведення освітлювальних приладів, а також електровиводи на кухні. Після ремонту змінити це без пошкодження обробки буде неможливо. Замінити проводку можна після заливки стяжки підлоги, демонтажних робіт і заміни вікон і радіаторів.
На перших етапах ремонту слід розібратися з прихованими елементами. Установку сантехніки можна зробити після обробки стін і підлоги, але подбайте, щоб всі розміри були зроблені вірно, перш ніж купити сантехніку. І не забувайте, що моделі сантехніки випускаються в декількох варіантах стандартних розмірів.
Укладання плитки, фарбування стін або поклейка шпалер виконується після підготовчої фінішної обробки. Міжкімнатні двері, меблі та світильники встановлюють в кінці робіт.
Перш ніж купити фарби всіх необхідних відтінків, протестуйте, як буде виглядати кожен відтінок при різному освітленні. Пофарбуйте невеликий лист гіпсокартону і простежте зміни кольору при зміні освітлення. Пам’ятайте, що змішування фарб робиться один раз. Якщо фарби отриманого відтінку не вистачить, то доведеться повторно змішувати фарби, але точно повторити відтінок, створений в перший раз, не вийде.
Фінальний етап — найприємніший і хвилюючий. Якщо меблі і штори ще не замовлені, тобто ще можливість щось змінити в своїх ідеях, зробити заключні виміри, підібрати кольори і фактури, більш підходящі до вже готового інтер’єру.
При відсутності обмежень у часі краще не поспішати з покупками, а купувати товари в міру необхідності в них. Не без того, що виготовлення і доставка зажадає більше часу, ніж ви розраховуєте, але дизайнерський ремонт не терпить поспіху.
Пам’ятайте, що головна суть дизайнерського ремонту полягає в продуманості! Якщо ви, наприклад, забудете встановити розетку в потрібному місці, то вам може знадобитися використання подовжувачів, які заховати буває дуже складно. Також техніка або світильники можуть бути розташовані занадто далеко від розеток, а це знову дроти на видному місці. Крім цього, в дитячій кімнаті може не бути поділу на ігрову, спальну і навчальну зону, в результаті чого кімнату складно назвати функціональною, а дитина буде відчувати різні незручності і відсутність комфорту. Якщо подібні похибки присутні в квартирі, то це вже не дизайнерський ремонт.
Ретельність і планування — головні умови дизайнерського ремонту. Якщо ви сумніваєтеся або не наважуєтеся виконати це завдання самостійно, то наші дизайнери до ваших послуг!
Тренди в дизайні інтер’єрів кімнат у 2021 році Цінителі практичності та справжні естети напевно підійдуть до ремонту кожної кімнати своєї квартири з особливою увагою. Дизайнери
Скандинавський стиль відрізняється натуральністю, простуватістю, лаконічністю, благородністю фактур, приглушеністю колірної гами і всіма відтінками білого, сірого та бежевого. Скандинавські інтер’єри при своїй простоті доволі функціональні, а тому використовуються як для просторих, так і для дуже тісних малогабаритних кімнат.
Ремонт в квартирі вимагає особливого підходу і ретельності при виконанні кожного завдання, адже вкладаючи гроші завжди хочеться отримати максимальну користь, щоб і комфортно, і практично, і красиво, і затишно.